P428278528 квітня 2016 року на запрошення Глухівської міської ветеранської організації делегація Конотопської міської Ради організації ветеранів війни, праці, Збройних Сил та органів правопорядку відвідала старовинне місто – Глухів, яке вперше згадується в Іпатіївському літописі у 1152 році, як фортеця. Але останні археологічні розвідки свідчать, що вже на початку нашої ери, тобто майже 1800-1900 років тому, на місці сучасного Глухова існувало значне поселення.

Представники Конотопської Ради ветеранів відвідали пам’ятні та релігійні місця Глухівщини. Вони оглянули краєзнавчий музей, меморіальний комплекс, розташований на околиці міста, побували на території чоловічого монастиря Глинській Пустині, та віддали шану загиблим воїнам. Також, завдяки представнику ветеранської організації міста, дізналися багато корисного та цікавого про історичне минуле Глухова під час оглядової екскурсії по місту. В перерві екскурсійної програми представники Рад ветеранів двох міст мали змогу поспілкуватися та посмакувати смачною кашею.

Конотопські ветерани отримали подарунок від Глухівської організації в особі Мельник Олександра Володимировича, Афанасьєва Миколи Георгійовича, Ситикник Василя Петровича, Ільченко Миколи Васильовича та директора краєзнавчого музею Афаносьєвої Олександри Іванівни – пам’ятну книгу та сувенірну світлину.P4282761