2128 квітня 2016 в приміщенні Сумської обласної державної адміністрації з нагоди  Дня охорони праці в Україні відбулися урочисті збори на яких вшановували кращих з кращих, хто своєю наполегливою працею забезпечує належні, безпечні і здорові умови праці, стоїть на сторожі здоров’я і головне – життя.

За високий рівень професіоналізму, вагомий внесок у реалізацію державної політики в галузі створення належних і здорових умов праці, попередження виробничого травматизму представники м.Конотоп були нагороджені наступними відзнаками:

грамотою управління Держпраці у сумській області була нагороджена Савченко Ю.Г. – спеціаліст 1 категорії з охорони праці сектору праці Управління соціального захисту населення Конотопської міської ради;

подяку від управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та профзахворювань у Сумській області оголошено Біндріму І.В. – начальнику відділу охорони праці ТОВ «Вітчизна».

Цьогорічне свято – День охорони праці виявилося ювілейним. Започатковане десять років тому, воно з кожним роком стає більш відомим та популярним. Натомість, головним завданням  є – звітувати перед суспільством про «нульовий» рівень виробничого травматизму, тоді день останнього нещасного випадку в історії стане дійсно професійним святом для всіх.          Дякуємо за плідну працю всім працівникам, праця яких пов’язана з забезпеченням належних, безпечних і здорових умов праці.

Зі святом Вас, Днем охорони праці в Україні.33