Днями баскетбольний клуб “Золотий вік” привіз перемогу  з Чемпіонату України з баскетболу сезону 2015-2016 року.  Гравці на всю Україну показали свою майстерність та високий рівень спортивної підготовки. За їх вагомий внесок у розвиток молодіжного спорту, активну життєву позицію, пропаганду формування здорового способу життя вони були нагороджені грамотами міського голови.

Незважаючи на вихідний день, Артем Семеніхін знайшов хвилину, щоб привітати та нагородити спортсменів, у переддень найсвітлішого свята – Воскресіння Христового – висловити їм свою прихильність та підтримку, адже спорт – це здоров’я нашої нації, спосіб самоствердження, загартування сили та незламності українського духу. Отож, сьогодні свої нагороди за зайняте ІІ місце в чемпіонаті України з баскетболу сезону 2015-2016 р.р. серед чоловічих команд вищої ліги дивізіону “А” отримали головний тренер команди Бєлозерський Андрій В’ячеславович, та  гравець Цвєтков Олександр Миколайович. Бажаємо молодим спортсменам успіхів та нових перемог!

Слава Україні!