На велике християнське свято Великдень активісти міжнародного благодійного фонду «Крила надії», громадських організацій «Молодіжний актив Конотопщини», «Новий час» не залишилися осторонь та влаштували справжнє свято для дітлахів, які виховуються в інтернатних закладах нашого міста, вихованців благодійного фонду «Серця любові» та для дітей з обмеженими фізичними можливостями.

Для дітей було організовано поїздку до церкви Різдва Пресвятої Богородиці, під час якої всі учасники заходу відвідали  храм,  поставили свічки, священнослужителями було проведено коротку пасхальну молитву в якій дітлахи також взяли участь. Окрім цього, кожен з дітей отримав від спонсорів заходу великодні паски, а на подвір’ї храму було проведено їх урочисте освячення.  Дітлахам настільки сподобалося, що навіть після освячення вони ще довго не відпускали панотця й просили ще окропити їх водою, кожен хотів отримати благословення від священнослужителя, та доторкнутися до нього.

У заході взяли  участь близько 90 дітей  вихованців  комунального закладу Сумської ОДА – «Конотопська спеціальна загальноосвітня школа інтернат» (інтернат №2), комунального закладу Сумської ОДА – «Конотопська санаторна загальноосвітня школа інтернат» (інтернат №1), та благодійного фонду для тяжкохворих дітей та їх сімей «Серця любові». Також на захід завітали багато дітей з обмеженими фізичними можливостями.

«Дивлячись сьогодні у задоволені дитячі очі, спостерігаючи за тим, з якою зацікавленістю вони бігли до храму, ставили свічечки, та, майже не дихаючи, слухали слова священика, ми зрозуміли що всі, прикладені для організації заходу зусилля були немарними, адже нема нічого дорожчого за щасливі дитячі очі, тим паче в таке світле християнське свято»,  – зазначила директор благодійного фонду «Крила Надії» Валерія Рошкован.

«Вже не перший рік ми приймаємо участь в організації даного заходу, це вже традиція для всіх нас. Дуже приємно, що сьогодні ми змогли зробити щасливішими таку кількість дітей у це велике сімейне свято, проте шкода, що так багато дітлахів залишилося без рідних у такий святковий день»,  – зазначив Сергій Іванович Завгородній – один з організаторів заходу, депутат Конотопської міської ради.

За допомогу у проведенні заходу організатори висловлюють подяку: міжнародному благодійному фонду «Крила Надії», кампанії ТОВ «ТК «Зурбаган», приватному підприємця Комар Ю.С., ПрАТ «Конотопський хлібокомбінат», адміністрації ПТКІСумДУ, громадським організаціям «Молодіжний актив Конотопщини» та «Новий час»,  відділу міської ради у справах молоді та спорту.

«Акція проходить вже восьмий рік поспіль, дітлахи заздалегідь чекають на цю поїздку та завжди дуже задоволеними виходять з храму. Сподіваємося, що завдяки небайдужим конотопцям і наступного року «Пасхальне диво» станеться для всіх дітей», –  зазначила організатор акції Ольга Качура.