6 травня з метою забезпечення громадського спокою та порядку при проведенні урочистих та жалобних заходів під час відзначення Дня пам’яті та примирення та 71-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі був підписаний Меморандум під керівництвом секретаря міської ради Олени Юріївни Багрянцевої. До підписання долучилися представники міських організацій політичних партій та громадських організацій. 
Начальник відділу з питань НС, ЦЗН та взаємодії з правоохоронними органами Сергій Володимирович Мусієнко проінформував присутніх про їх дії у разі виникнення провокативних ситуацій, спрямованих на порушення громадського порядку та дестабілізації суспільно-політичної ситуації у місті. Також нагадав, що в місцях проведення офіційних заходів та масового перебування людей, в тому числі і на кладовищах, буде посилена охорона громадського порядку та безпеки громадян правоохоронними органами. 
Варто заначити, що у святкові дні забезпечене щоденне чергування заступників міського голови з метою контролю ситуації в місті. Та працює цілодобова гаряча лінія – тел. 15-06, 2-32-07.