19 липня в приміщенні міської ради під керівництвом міського голови Івана Огрохіна було проведено робочу нараду.

         З огляду на ситуацію з великими чергами, які протягом червня-липня спостерігалися в дитячих поліклініках міста, першим на нараді було розглянуте питання щодо покращення роботи зі зверненнями громадян до дитячих поліклінік. Виходячи з пояснень головних лікарів Центральної районної лікарні, відділкової лікарні та завідуючих дитячими поліклініками, така ситуація створилися в зв’язку з проходженням учнями загальноосвітніх закладів профілактичного медогляду, який згідно з законодавством повинен до початку нового навчального року в присутності батьків пройти кожен учень, та одночасним проходженням медогляду дітьми, які збиралися на відпочинок у заміські табори. З метою розгалуження відвідувачів поліклінік було розроблено графіки прийому дітей міста і району за віковими категоріями. Але такі заходи виявилися недостатніми, потік відвідувачів суттєво не зменшився.

Проаналізувавши ситуацію, що склалася, міський голова поставив завдання найближчим часом вжити всіх необхідних заходів щодо її покращення, виділити додатковий медперсонал та розширити графік прийому для відвідувачів. Також, медогляд дітей віком до 10 років, що обслуговуються дитячою ЦРЛ, проводитиметься в філії дитячої поліклініки району «Житломасив» та в центрі сімейної медицини в районі «Порт». Крім того, було прийнято рішення про продовження терміну проходження профілактичного медогляду учнів загальноосвітніх закладів до жовтня 2010 року. Слід зазначити, що на даний час близько 60 відсотків дітей вже отримали довідку про стан здоров’я.

         Продовжилася нарада розглядом основних питань життєдіяльності міста. Зокрема, було повідомлено про оперативну ситуацію в місті за тиждень, що минув та роботу комунальної галузі.