21 липня в приміщенні міської ради відбулася нарада з головами квартальних комітетів, у ході якої були обговорені деякі питання життєдіяльності міста.

         Особливої актуальності літом набуває питання відповідності продовольчих ринків міста належному санітарному стану. Саме з цього питання присутніх проінформувала завідувач відділення гігієни харчування Конотопської РайСЕС Салій К.І. та зазначила, що санстанцією постійно перевіряється санітарний стан ринків. Для забезпечення належних санітарних умов торгівлі, на ринку ПОСС «Конотопський» ведеться реконструкція молочного павільйону, де буде відкрито два окремі павільйони та капітально відремонтовано рибний павільйон на ринку «Невський». Щодо дотримання підприємцями правил торгівлі продуктами харчування, то з початку року, за результатами проведених перевірок, за порушення правил на підприємців накладено 97 штрафних санкцій.

         Наступним було розглянуто питання щодо якості питної води у колодязях міста. Як повідомив завідувач відділу комунальної гігієни Конотопської РайСЕС Гудименко В.І., у місті налічується близько 200 колодязів громадського користування, з яких воду вживає близько 20% населення. На даний час працівниками ведеться їх інвентаризація, проводиться аналіз щодо вмісту нітратів та бактеріологічної палички. Колодязі, які не відповідатимуть належним вимогам, підлягатимуть закриттю.

         Продовжилася нарада розглядом, порушених головами квартальних комітетів, питань благоустрою міста, зокрема, відсипки доріг, відновлення вуличного освітлення та початку роботи з покосу амброзії.

         Також, міський голова відмітив роботу голів квартальних комітетів, на кварталах яких показник укладання договорів населенням на вивезення твердих побутових відходів перевищує 80% та наголосив на їх заохоченні. Зокрема на цих кварталах планується провести додаткові роботи з благоустрою та облаштування територій.

         Закінчилася нарада традиційним привітанням голів квартальних комітетів, які відзначили в цьому місяці дні народження.