20 та 22 липня пройшли чергові ігри чемпіонату міста з футболу. За результатами зіграних матчів команда «Локомотив» з рахунком 3:0 здобула перемогу над командою «Підлипне», команда зірка з рахунком 4:0 перемогла команду ДЮСШ.

Наступні ігри пройдуть 27 та 29 липня на стадіоні «Юність» о 17.30.

 

Триває чемпіонат області з футболу. 31 липня на стадіоні «Локомотив» о 17.00 відбудеться чергова гра між командами «Шахтар» (Конотоп) та «Надія» (Тростянець).

Запрошуємо шанувальників футболу підтримати нашу команду.

 

19-20 липня міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» на базі дитячого оздоровчого табору відпочинку «Зорька» провів міжтабірну спартакіаду, до якої увійшли змагання з футболу, настільного тенісу, юніболу. В загальному підсумку переможцями стали діти табору «Зорька», друге місце посів табір «Освіта», на третьому місці – «Супутник».

Учасники змагань отримали гарний настрій, задоволення та великий заряд енергії. Приємно, що подібні заходи допомагають якомога більше дітей залучити до здорового способу життя та занять фізичною культурою і спортом.

 

21 липня команда міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» взяла участь у обласних змаганнях з пляжного волейболу серед чоловічих та жіночих команд центрів фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» в м. Суми. У змаганнях взяли участь шість команд із Шостки, Сум, Конотопа, Білопілля та Кролевця.

У командному заліку наша команда зайняла ІІІ місце, пропустивши вперед команди м. Суми – І місце та м. Шостки – ІІ місце.