Останній місяць весни без сумніву  можна назвати місяцем зміцнення інституту сім’ї, адже 8 травня ми святкували День матері та 15 травня Міжнародний День сім’ї.P5200084        Міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проводилася інформаційно-просвітницька робота для підвищення в громаді престижу сімейних взаємовідносин, збереження пріоритетності сімейних цінностей, утвердження ролі батьків у вихованні дитини та підготовки молоді до майбутнього сімейного життя.  Відеолекторіями, дискусіями, тренінгами та інтерактивними заняттями охоплено студентську молодь та молодь, що перебуває у конфлікті з законом,  молодих батьків, які знаходяться в очікуванні дитини, прийомних батьків,  опікунів та піклувальників, також сім’ї, які опинилися у складних життєвих обставинах. 

           11 та 25 травня на базі жіночої консультації ЦРЛ з вагітними жінками і  членами їх сімей проведено відеолекторії:  «Здорова мама – щаслива сім’я» та «Дорогою сімейних цінностей: багатодітна родина», метою яких було привернення уваги до збереження здоров’я жінки-матері, популяризації народжуваності та відповідального батьківства.                                             

           13 травня фахівці із соціальної роботи зустрілися з молоддю, що перебуває у конфлікті з законом та відбуває покарання у Конотопському  виправному центрі. Під час зустрічі акцентували увагу на культурі сімейних взаємовідносин та ролі батька у родині і вихованні дітей.                                     

   20 травня відбулася чергова зустріч фахівців центру з сім’ями, батьки  яких потребують психолого-педагогічної підтримки та допомоги. Вже два роки поспіль  проходять тренінги з сімейного виховання у клубі «Щаслива родина». Метою яких є підвищення потенціалу сім’ї,  педагогічної обізнаності  та компетентності в питаннях  виховання дітей різної вікової категорії, покращення мікроклімату у родині та створення умов для всебічного розвитку кожного.                                                                           17 та 24 травня з учнівською молоддю відбулися зустрічі на базі центру СССДМ та студентською молоддю політехнічного технікуму КІСумДУ в рамках Школи дошлюбних стосунків «Архітектори сім’ї», метою яких було привернути увагу молоді до планування свого майбутнього сімейного життя. Питання, які стосуються шлюбу та  вибору супутника життя завжди актуальні. Кожен, бажаючий  одружитися  хоче бути впевненим у своєму обранці, ніхто не хоче помилитися. Питання про сімейне щастя хвилюють всіх, а насамперед тих, хто ще не зробив життєво важливого вибору.                                                           

      Щоб отримати консультацію чи психологічну підтримку можна звернутися до міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді : Проспект Миру, 8, каб.№421, тел.: 2-53-77.P5200007