Беззаперечним являється той факт, що Конотоп є лідером в області за рівнем розвитку галузі культури та спорту. artm

Зокрема це стосується і життя молоді. У нашому місті активно розвивається молодіжний громадський рух, безперервно проводяться заходи щодо виховання здорової, спортивної, творчої, громадсько-активної молоді.

Однак, наразі виникають деякі проблемні питання, які не зовсім сприяють розвитку, популяризації та організації змістовного дозвілля дітей та юнацтва.

У нашому місті активно розвивається авіамодельний спорт на базі діючого авіамодельного гуртка Конотопської станції юних техніків. Проте, наразі постало гостре питання необхідності оновлення матеріально-технічної бази гуртка, а саме придбання  моторів, загальна вартість яких (згідно проведеного моніторингу цін) складає 12600 гривень. Начальником відділу молоді і спорту Конотопської міської ради Ольгою Качурою було підготовлено звернення на надання допомоги у придбанні необхідного обладнання до депутата Сумської обласної ради від ВО «Свобода» Сердюк Олени Борисівни.

Також проблеми є у конотопської міської команди з паркур/фрірану «Artmotion», до якої входить більше 130 конотопчан віком від 5 до 25 років. Спортсменам, переможцям всеукраїнських змагань, рекордсменам, конче необхідно придбати 6 матів , мінімальною вартістю 9000 гривень. Допомогти команді зголосився депутат Сумської обласної ради, свободівець Сергій Миколайович Кузько.

Впродовж 2 років у нашому місті активно розвивається популярний молодіжний рок-гурт «Новий день», учасники якого є переможцями різноманітних міських, обласних та всеукраїнських конкурсів та фестивалів. На сьогодні проблемним є питання продовження процесу репетицій та можливості участі рок-гурту у заходах. Адже для цього їм конче необхідний комплект тарілок на барабанну установку, мінімальною вартістю 13380 гривень. Допомогу у придбанні необхідного обладнання зголосився надати обласний  депутат від ВО «Свобода» Микола Борисович Биркун.

Отож, після найближчої сесії обласної ради завдяки сприяння депутатів-свободівців молодь Конотопа отримає суттєве стимулювання творчого, інтелектуального та фізичного розвитку, чого ми їм щиро бажаєм.

Все буде Україна!

roktex