326 травня в міському центрі культури і дозвілля «Кінотеатр «Мир» відбулося   відкриття виставки міського клубу «Колекціонер» на тему «Боністика в період громадянської війни 1917-1921 років».

Любительське об’єднання міський клуб «Колекціонер» працює при міському центрі культури і дозвілля «Кінотеатр «Мир» з січня 2013 року та об’єднує людей різних професій, різного віку, соціального статусу, зацікавлених спільною ідеєю – колекціонуванням.

На заході були присутні головні спеціалісти відділу культури і туризму міської ради Павло Степанідін та Ірина Смирнова, науковий співробітник міського краєзнавчого музею ім О.М.Лазаревського, голова міського клубу «Колекціонер» Микола Сосновський, учні навчальних закладів та мешканці міста.

Беззаперечно, гроші відіграють велику роль в житті суспільства, бо недарма їх називають одним із найвеличніших винаходів людства. Серед представлених на виставці банкнот: банкноти Української народної республіки, гетьманату України, добровольчої армії генерала Денікіна, південної Росії та генерала Врангеля.

Павло Степанідін зазначив на важливості виставки, оскільки вона надає можливість поринути в історію для більш детального вивчення шляхів становлення нашої країни у нелегкі часи громадянської війни 1917-1921 років. Більш детально розповів про історію виникнення грошового обігу та бони, що представлені на виставці, науковий співробітник Конотопського міського краєзнавчого музею ім. О.М. Лазаревського, голова міського клубу «Колекціонер» Микола Сосновський.

Дана виставка є пізнавальною, як для школярів так і для дорослих. Запрошуємо всіх бажаючих протягом травня-червня 2016 року з 8.00 до 17.00 відвідати дану виставку, що знаходиться у приміщенні центру культури і дозвілля «Кінотеатр «Мир» за адресою площа Миру,4.

Раді Вас бачити!