26 липня в приміщенні міської ради відбулося засідання виконкому Конотопської міської ради, на якому було розглянуто питання щодо виконання Програми економічного та соціального розвитку міста за І півріччя 2010 року.

Згідно з даними начальника управління економіки Конотопської міської ради Людмили Гапєєвої, за 56 показниками, що характеризують соціально-економічний розвиток міста, планові завдання на 100 і більше відсотків виконані по 44 показникам, що становить майже 79%. У порівнянні з відповідним періодом 2009 року зростання досягнуто за 45 показниками, серед яких показники податково-бюджетної сфери, промисловості та підприємництва, зовнішньоекономічної діяльності, інвестицій та будівництва, розвитку споживчого ринку, зайнятості населення, охорони здоров’я, освіти та інших показників. Що стосується показників, які не мають стовідсоткового виконання, було наголошено на активізації роботи щодо їх виконання за результатами 9 місяців 2010 року.

Наступним було розглянуте питання щодо роботи зі зверненнями громадян, які надійшли до міської ради протягом І півріччя 2010 року. Як зазначила завідувач загального відділу Тетяна Іноземцева, протягом І півріччя найчастіше до міської ради жителі зверталися з питань житлово-комунального господарства (щодо ремонту покрівель, будинків, доріг), земельних відносин (щодо спірного землекористування та видачі державних актів на землю) та з питань соціального захисту населення. Всі звернення громадян розглядаються в терміни встановлені діючим законодавством. За результатами розгляду та вирішення питань, у порівнянні з минулим роком, відмічено зростання позитивно вирішених міською радою питань. Дещо збільшилася кількість звернень мешканців міста до органів влади вищого рівня, а саме через Урядову «гарячу» лінію та через облдержадміністрацію, але у порівнянні з середньообласним показником, показник звернень конотопців є найнижчим.

Продовжилася нарада розглядом робочих питань.