25 126 травня 2016 року під головуванням міського голови Артема Семеніхіна відбулася дванадцята сесія Конотопської міської ради сьомого скликання, на якій було прийнято 22 рішення.

На початку сесії зареєструвався 31 депутат міської ради із 36. На сесії були присутні: депутат Сумської обласної ради Биркун Микола Борисович, начальник Конотопського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Сумській області Нештенко Олексій Анатолійович, перший заступник керівника Конотопської місцевої прокуратури Наталич Андрій Андрійович, в.о. начальника Конотопської ОДПІ ГУ ДФС у Сумській області Чеботарьов Юрій Юрійович, члени виконавчого комітету Конотопської міської ради, представники засобів масової інформації, політичних партій, громадських організацій та громадськості.

На початку сесії депутати заслухали інформацію начальника відділу з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та взаємодії з правоохоронними органами Конотопської міської ради Мусієнка Сергія Володимировича про захист населення та території міста від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, яку взяли до відома.

Далі депутатами були розглянуті та затверджені рішення із земельних питань, внесені зміни до Програми утримання кладовищ в місті Конотоп на 2014-2016 роки, до міської Програми «Молодь» на 2016 рік, до Міської програми соціального захисту населення на 2013-2016 роки та до рішення міської ради від 28.04.2016 (7 скликання 11 сесія) «Про продовження терміну дії «Міської Програми соціального захисту пільгових категорій населення м.Конотоп на І квартал 2016 року», а також депутатами було прийнято рішення про надання матеріальної допомоги мешканцям міста, які звернулися за допомогою до депутатів.

Далі депутати погодили інвестиційну програму КП ВУВКГ м.Конотоп Сумської області на 2016 рік, затвердили посвідчення та положення про квартальні комітети м.Конотоп та порядку їх легалізації, затвердили склад присяжних у кількості 8 осіб, затвердили Положення про громадський бюджет (бюджет участі) у місті Конотоп, затвердили звіт про виконання міського бюджету за І квартал 2016 року, внесли необхідні зміни до міського бюджету та програми соціально-економічного розвитку міста на 2016 рік.

В кінці сесії депутатами було прийнято рішення про припинення повноважень заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ноєвого Юрія Миколайовича у зв’язку з переведенням на іншу посаду та затвердили членом виконавчого комітету Конотопської міської ради і заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Іноземцеву Тетяну Григорівну, яка раніше працювала на посаді начальника загального відділу Конотопської міської ради.

Також на сесії було оголошено два депутатські запити, які надійшли від групи депутатів. Перший депутатський запит щодо створення депутатської комісії з питань дійсності надання дозвільних документів на будівництво павільйонів на ринку «Невський» було оголошено депутатом міської ради Толордавою Леваном Гівієвичем, але даний запит депутатами підтримано не було. Другий депутатський запит щодо виділення додаткових коштів на капітальний ремонт покрівлі НВК «Казка» було оголошено депутатом міської ради Омельченком Тарасом Павловичем, який був підтриманий депутатським корпусом одноголосно.