Доводимо до Вашого відома, що рішенням Конотопської міської ради від 26.05.2016      (7 скликання 12 сесія) затверджено Порядок компенсаційних виплат за пільговий проїздavtobus окремих категорій громадян  в міському автотранспорті загального користування.

Отже, з 01.06.2016 всі маршрути міського автотранспорту (крім комунального автобусного маршруту №10) будуть здійснювати пільгові перевезення на умовах часткової компенсації.

Відповідно до затвердженого Порядку пільговик буде сплачувати вартість пільгового проїзного квитка – 1,50 грн., при цьому перевезення буде здійснюватися на визначених пільгових місцях в автобусах (на 2-х місцях).

Різницю між затвердженим тарифом на автотранспорті та вартістю пільгового проїзного квитка автоперевізник отримає у вигляді компенсації за рахунок коштів міського бюджету. Розмір компенсаційної виплати за пільгове автоперевезення одного пільговика становить 1,50 грн.

Також зазначаємо, що з 01.05.2016 за рахунок коштів міського бюджету всі маршрути електротранспорту (трамваї) здійснюють пільгові перевезення на умовах повної компенсації та комунальний автобусний маршрут №10 здійснює пільгові перевезення на умовах часткової компенсації, на визначених пільгових місцях в автобусах (на 2-х місцях), без оплати пільговика.