В Конотопі особовому складу поліції представили нового керівника. Ним став підполковник поліції Олексій Нештенко, котрий донедавна очолював роту mentпатрульної служби поліції особливого призначення «Суми».

З промовою до присутніх працівників поліції Конотопського відділу звернувся начальник Головного управління національної поліції Сумської області Микола Лушпієнко. У своєму представленні він зазначив, що, керівництво Головного управління поліції області відповідально віднеслося до підбору кандидата на цю посаду, так як в нашій державі відбувається реформування правоохоронних органів: «Ми всі знаємо, що на Сході України йде війна і це негативно позначається на криміногенній ситуації. Працівники поліції повинні максимум уваги приділяти недопущенню росту злочинності. Новопризначений керівник є професіоналом своєї справи, мудрим керівником, сильною характером і духом людиною, який за роки служби зарекомендував себе як чесний і порядний правоохоронець. Олексій Анатолійович користується повагою та авторитетом серед колег, працелюбний та перспективний».

У свою чергу Олексій Нештенко подякував керівництву Головного управління поліції Сумщини за довіру та запевнив, що прийшов на цю посаду з великим бажанням працювати, чесно служити на благо людей, належним чином дбаючи про їх безпеку та спокій. Запевнив, що поліція Конотопського краю буде стояти на сторожі законності.

До привітань приєднались і запрошені гості. Прокурор місцевої прокуратури Сергій Сегида висловив сподівання на взаєморозуміння, побажав підполковнику поліції успіхів на посаді, ґрунтовної та цілеспрямованої роботи для ефективного захисту прав громадян, відновлення довіри до поліції, а також висловив готовність до співпраці.

Олексій Анатолійович Нештенко – уродженець с. Тернівка Конотопського району. Починав службу в органах внутрішніх справ з посади інспектора патрульно-постової служби. Має досвід роботи в оперативних та кадрових підрозділах поліції, також працював в поліції громадської безпеки. До свого призначення обіймав посаду командира роти патрульної служби поліції особливого призначення «Суми» та неодноразово приймав участь у бойових діях в зоні проведення антитерористичної операції. Має вищу юридичну освіту. Одружений, виховує трьох дітей.