Від щирого серця вітаю вас зі святом Останнього дзвоника, яке знаменує завершення навчального року, подолання чергової сходинки в освоєнні знань.

Хвилюючі почуття переповнюють сьогодні наймолодших – взято першу вершину на шляху пізнання. Бажаю вам, маленькі початківці, добре відпочити, набратися яскравих та незабутніх вражень,  примножити своє бажання до знань.

Щиро дякую всім педагогам за віддану працю в непростий час, за турботу, підтримку, поради та знання, які ви віддаєте своїм вихованцям.

Вітаю батьків сьогоднішніх школярів та випускників. Разом зі своїми дітьми ви пройшли цей довгий і непростий шлях: раділи їхнім першим успіхам, підтримували і ARTдопомагали у важку хвилину.

З особливими словами привітання звертаюся до вас, шановні випускники, , адже для вас шкільний дзвінок лунає дійсно востаннє. Бажаю Вам впевнено йти життєвою дорогою, завжди досягати поставленої мети, віри і впевненості у завтрашньому дні, успіхів і здійснення усіх задумів. Нехай з вами завжди поруч будуть вірні друзі та мудрі наставники! Примножуйте славу нашого рідного міста Конотоп та пам’ятайте, що народилися ви і зростали у незалежній Україні, яку віками виборювали наші герої і продовжують робити це у ці хвилини. Будьте гідними їх послідовниками та справжніми громадянами, гордо несіть славу минулих поколінь та сьогоднішніх захисників, творіть нову величну історію нашої держави.

Зичу всім добра, благополуччя, здоров’я та миру.

Все буде Україна!

З повагою,

АРТЕМ СЕМЕНІХІН

dz