28 липня в приміщенні міської ради відбулася інформаційна нарада з керівника підприємств, установ та організацій міста, на якій заступники міського голови проінформували про проведену у липні роботу в підпорядкованих галузях та про заплановані заходи на серпень.

         Окремо керуюча справами виконкому О.Г.Козіна зупинилася на основних заходах, присвячених Дню міста, що будуть проходити з 3 по 6 вересня, та зазначила, що ці заходи розраховані на увагу як маленьких мешканців, так і доросле покоління його жителів. Також, Оксана Геннадіївна звернулася до керівників з пропозицією спланувати роботу у своїх трудових колективах та при можливості для всіх робітників 6 вересня оголосити вихідним днем.

         З пропозицією, також, приєднатися до підготовчих заходів та зробити свій подарунок місту, звернувся міський голова до керівників міських осередків політичних партій та громадських організацій міста. Зокрема, до Дня міста ведеться робота з облаштування дитячих і спортивних майданчиків та зон відпочинку, до цієї роботи було запрошено долучитися й активну громадськість міста.

         Далі було розглянуте питання щодо механізму призначення субсидій зі сплати житлово-комунальних послуг для населення. Як повідомив заступник міського голови Володимир Горох, у зв’язку з підвищенням цін на природний газ та оплату за житлово-комунальні послуги Урядом прийнято рішення про посилення соціального захисту населення при оплаті за житлово-комунальні послуги. Тобто, держава знизила дотувальний поріг оплат для працездатних осіб – з 20 до 15 відсотків, для непрацездатних осіб – з 15 до 10 відсотків. Тому з жовтня цього року по місту на 25% прогнозується збільшення отримувачів субсидії, орієнтовно це 7500 сімей. Для спрощення механізму оформлення субсидій законодавством скорочено перелік необхідних для призначення субсидії документів.

         Детальну інформацію про оформлення субсидій можна дізнатися в міському управління праці та соціального захисту населення, а також щоденно, крім вихідних, з 8.00 до 18.00 за телефоном «гарячої лінії» УПСЗН 2-33-02.