CHOiUqYrNncКонотоп – місто немаленьке, з добре розвинутою транспортною розв’язкою. Рух автотранспорту у нашому місті досить жвавий. А це означає, що і ризик на дорозі для учасників дорожнього руху збільшується у рази. Для забезпечення безпеки потрібно не тільки бути пильними  на дорозі, а й створити певні умови, які б унеможливили , або, хоча б звели до мінімуму шанси виникнення аварійного стану на дорозі. Нажаль, усі містяни встигли помітити, що до початку 2016 року у місті бракувало дорожніх знаків. Наразі, завдяки ініціативності та небайдужості депутата Сумської обласної ради від ВО «Свобода» М.Б.Биркуна встановлено нові дорожні знаки у місті та районі, які несуть в собі попереджувальну, пізнавальну, заборонену, наказову, інформаційну суть. Немало довелося Миколі Борисовичу попрацювати над цим питанням, щоб досягти бажаного результату. Було написано масу звернень, проведено безліч зустрічей з мешканцями міста та району з метою вивчення їх думки, зібрано підписи… .

В результаті, на сьогоднішній день приватним підприємством «Сигнал» виконано роботи з оновлення та встановлення дорожніх знаків по місту, відповідно до комісійного обстеження, проведеного фахівцями. А також, позитивно вирішене питання щодо встановлення знаків  на дорозі обласного значення біля сіл Попівка та Вирівка. З пропозицією включити в план виконання робіт на 2016 рік ремонт дороги від села Попівка до села Вирівка та встановити на надзвичайно аварійній ділянці автодороги , яка забрала не одне життя відповідні знаки, депутат-свободівець звернувся до начальника Служби F9ne8tNAy_wавтомобільних доріг у Сумській області Романюка І.П.

Отож, Микола Борисович своїм прикладом зайвий раз підтвердив загальновідому істину: «відчиняють лише ті двері, в які стукають», за що йому і дякуємо.

Все буде Україна!

FLeoQHpAA7MlnqDWneZps8