31.05.2016 о 13:30 у малому залі виконавчого комітету Конотопської міської ради під головуванням керуючого справами виконкому Яроцького В.І. відбулося засідання kom2робочої групи з питань легалізації виплати заробітної  плати та зайнятості населення, де були заслухані питання нарахування застрахованим особам заробітної плати, у розмірі менше мінімальної, встановленої діючим законодавством.

На засіданні було заслухано 9 керівників суб’єктів господарської діяльності, які надали пояснення про причини виплати заробітної плати найманим працівникам в розмірі нижче мінімальної. Робочою групою прийняті відповідні рішення.

З 01.01.2016 по 01.06.2016 було проведено 3 засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної  плати та зайнятості населення, заслухано      25 керівників суб’єктів господарської діяльності. За цей період легалізовано            17 робочих місць.

Підводячи підсумки засідання, голова міської робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення підкреслив, що робота щодо легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення триватиме й надалі.

kom4