pidl31 травня міський голова Артем Семеніхін ініціював зустріч з представниками аграріїв міста та сільським головою Підлипенської сільської ради. На зустрічі були присутні головний агроном, в.о. директора ТОВ «БІО ЛАТ» Беспалий Сергій Миколайович, директор ЗЕВТУРП «Сектор» Янцер Олексій Михайлович, директор ПАТ «Конотопагропостач» Польовик Юрій Васильович, голова бюджетної комісії, депутат міської ради від фракції «Свобода» Наталія Льовшин. Метою зустрічі було обговорення шляхів сприяння підвищенню комфортних умов проживання громади с.Підлипне, Калинівка, Лобківка та забезпечення рівних умов для громади м.Конотопа та вищевказаних  сіл.

Артем Семеніхін висловив свою повагу та вдячність представникам агрофірм за те, що вони створюють робочі місця, є чесними платниками податків та дотичні до життя громади, а також запевнив усіх у всілякому сприянні та прихильності до аграріїв та їх роботи в межах закону. У ході діалогу учасники зустрічі, які мають безпосереднє відношення до с.Підлипне,    Калинівка, Лобківка, обговорили можливості надання максимальної посильної допомоги громаді цих сіл у прибиранні та благоустрої їх території. Аграрії не лише схвально віднеслися до такої ідеї та зголосилися разом навести лад, а й висловили свої пропозиції щодо організації якнайшвидшого вирішення піднятого питання. Заступником міського голови Тетяною Іноземцевою та сільським головою Матвієнко Володимиром Миколайовичем найближчими днями буде розроблено план заходів на місяць щодо  вичищення вищезгаданих сіл від сміття та парослі, благоустрою в’їздів та кладовищ, викошені трави та ін. Сподіваємось, що і самі мешканці, відчувши себе потрібними, значимими та  не забутими, долучаться до облаштування свого куточка, де проживають, озирнувшись навколо, за межі свого паркану.

Хотілося б зазначити, що міський голова постійно пам’ятає про нагальні проблеми селян. Тримає він на контролі з метою якнайшвидшого вирішення і питання ремонту доріг та функціонування дошкільного навчального закладу у селі Підлипне.

Все буде Україна!

pidl4pidl2