У рамках впровадження проекту «Підвищення енергоефективності будівель освітніх закладів м.Конотоп», що реалізується у місті за рахунок фінансової підтримкиEnergiLogo Європейського Союзу, як захід до Тижня сталої енергії, оголошується конкурс авторської фотографії  «Я ЗА ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ!» та конкурс енергослоганів.

Конкурс проводиться з метою відбору найкращих робіт на тему енергозбереження з яких буде сформовано електронну галерею. Найкращий «енергослоган» стане загальноміським гаслом Тижня сталої енергії 2016 року.

Управління економіки Конотопської міської ради запрошує усіх активних творчих людей міста  долучитися до фотоконкурсу, підготувати якісні фотороботи, що висвітлюють особистий погляд на енергозбереження (вітаються динамічні знімки «людина – енергозбереження –природа»).

Участь у конкурсі можуть приймати всі бажаючі, що проживають або навчаються у м. Конотоп.

Конкурс проводиться у 3-х вікових категоріях:  І)  до 15 років; ІІ)  від 15 до 20 років; ІІІ)  від 20 років.

На конкурс подаються виключно індивідуальні фотороботи, які являють собою чорно-білі або кольорові фотографії , фото колажі. Файли фоторобіт приймаються в електронному вигляді (формат JPG, JPEG з мінімальним стисненням).  Енергослоган має бути лаконічним та містити заклик до енергозбереження, енергослоган та фото можна подавати окремо.

Кожен учасник має право подати до 5 робіт. Допускається творча обробка фотографій.

При поданні робіт на конкурс додатково необхідно зазначити:  ім’я, прізвище та по батькові (повністю) учасника конкурсу;  дата народження;  телефон, E-mail, а також при наявності посилання на фотографію в соціальних мережах.

Роботи, представлені на конкурс, не редагуються та не рецензуються.

Конкурсні роботи приймаються до 12 червня 2016 року. Конкурсні фотороботи в електронному вигляді (формат JPG, JPEG, з мінімальним стисненням) потрібно надсилати на адресу ekonomkonotop@ukr.net з обов’язковою поміткою в темі листа «Я за енергозбереження!»

Організатор конкурсу залишає за собою право використовувати фотографії та матеріали в проведенні подальших виставок, підготовці та виданні інформаційних матеріалів, поліграфічної продукції (календарі, буклети некомерційного характеру), публікацій у ЗМІ матеріалів про конкурс, тощо. Організатор зобов’язується наводити відповідне посилання на авторів робіт при будь-якому публічному відтворенні фотографій.

Не допускаються для участі у конкурсі роботи, які:  не відображають мету конкурсу;  не відповідають вимогам конкурсу;  пропагують насилля, будь-яку форму ворожнечі, негативні звички;  містять будь-яку форму приниження особистості; можуть бути розцінені як реклама.

За результатами конкурсу «Я за енергозбереження!» будуть визначені  переможці в кожній віковій групі. 1-е, 2-е та 3-є місця. Кожен переможець отримає заохочувальний приз.