KONKURSРозпочато проведення Всеукраїнського конкурсу на офіційне найменування та логотип державного підприємства „Український дитячий центр „Молода гвардія” серед дітей та молоді, громадських об’єднань.

Конкурс проводиться з метою формування в дітей і молоді активної громадянської позиції та національно-патріотичної свідомості, створення сучасного та актуального іміджу дитячого закладу оздоровлення та відпочинку.

Підростаюче покоління може самостійно вигадати ім’я для Всеукраїнського дитячого центру. Відповідно до Закону про декомунізацію стару назву «Молода гвардія» мають змінити. Визначити найкращий варіант допоможе конкурс. До участі в ньому запросили дітей та молодь з усієї країни.

Журі обере переможців у двох категоріях – краща назва та логотип. До складу конкурсної комісії увійдуть представники дитячого центру, творчих спілок, громадських об’єднань та Мінсоцполітики. Імена переможців оголосять 20 серпня. Вони отримають по 5 тисяч гривень.

Щоб взяти участь у конкурсі, слід до 20 липня відправити заявку на адресу metodviddil@ukr.net. Один учасник може надіслати не більше трьох пропозицій.

Детальні умови конкурсу та вимоги до оформлення заявок – за посиланням:http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/z0573-16