31травня міська комісія з питань літнього оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2016 року, склад якої  затверджений рішенням виконавчого комітету Конотопської міської tabirради 28.03.2016 №70 здійснила об’їзд та прийом позаміський таборів.

До складу комісії входять: представники виконавчого комітету міської ради, керівники профільних відділів та управлінь, представник Конотопського міського районного відділу управління Державної служби надзвичайних ситуацій України в Сумській обл., спеціаліст з питань охорони праці відділу праці управління   соціального захисту населення Конотопської міської ради, представник  Конотопського відокремленого підрозділу «Лабораторний центр на залізничному транспорті  Держсанепідслужби України», представники Конотопського міськрайонного управління Держсанепідслужби у Сумській області, заступник головного лікаря КЗ «Центральної районної лікарні ім. ак. М.І. Давидова» по дитинству та пологах,  завідувач дитячою поліклінікою КЗ «Конотопська міська лікарня», представники міського відділу поліції (м. Конотоп) Головного управління Національної поліції в Сумській області

Комісія спочатку відвідала відокремлений підрозділ державного територіально-галузевого об`єднання “Південно-західна залізниця” дитячий оздоровчий табір “Зорька”, де оглянули корпуси, приділили значну увагу перевірці душових  та харчоблоку. Значну увагу комісії привернуло оновлення території табору, цьогоріч там з’явились нові волейбольний та баскетбольний майданчики,  кілька альтанок, нових скульптур та символ залізниці – дерев’яний паровозик, що став окрасою території табору. Також значний ремонт проведено в актовому залі табору, оновлено та нанесено нові малюнки, що прикрашають стіни кімнат, надають їи затишної домашньої обстановки.

Завітавши до позаміського дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Мрія», члени комісії були приємно вражені його суттєвий ремонтом в порівнянні з минулим роком. Повністю оновлено дах над третім спальним корпусом, триває ремонт душових кімнат, косметичні ремонти проведено в усіх корпусах табору. Оновилася новими прикрасами й територія табору, зокрема нового вигляду набув автентичний віз, що прикрашає вхід до табору. Також яскравими малюнками прикрашено ззовні стіни корпусів. Тож для любителів фотографуватися тут вистачить місця на всі 21 день табірної зміни.

«Табори оглянуті, акти прийомки підписані, часу до початку оздоровчої компанії достатньо для того, щоб усунути всі дрібні зауваження, що виникали у членів комісії. Тож ми готові до початку оздоровчого сезону, сподіваємося, що всі діти та батьки будуть задоволені, принаймні ми наразі робимо все від нас залежне, щоб це було саме так», – зазначила начальник відділу у справах молоді та спорту Ольга Качура.

tabir1