29 травня 2016 року в місті Києві на сцені будинку культури та мистецтв університету імені Бориса Грінченка, за підтримки Міністерства культури України та національної kuivхореографічної спілки України відбувся ІV Міжнародний Фестиваль-конкурс мистецтв «Джерело надій».

У конкурсних прослуховуваннях брали участь 75 юних талантів з різних регіонів України. Свої здібності та майстерність в номінації «естрадний вокал» демонструвала і учениця Конотопської дитячої музичної школи №2 Олександра Черненко.
Журі конкурсу під головуванням президента конкурсу Світлани Кузьменко відмітили високий рівень виконавської майстерності учасників. Олександра нагороджена дипломом лауреатом І премії, пам’ятним кубком та медаллю за перемогу. Також журі відзначило творчий підхід, індивідуальність конкурсантки, артистизм та естетику сценічного одягу в номінації «Моя країна», нагородивши дипломом «Кращий сценічний костюм».
Викладач Олександри Черненко – Вікторія Осташко, нагороджена подякою журі за вагому роль у естетичному вихованні дітей та молоді, високий професіоналізм і майстерність, творчу співпрацю та процвітання.

kuiv2