02.06.2016 з метою реалізації державної політики в галузі охорони життя людей на виробництві та профілактики побутового травматизму під головуванням керуючого 002справами виконкому Яроцького В.І. відбулося засідання ради з питань безпечної життєдіяльності населення, де розглянуто питання про стан атракціонної техніки на території центрального парку міста Конотоп та стан утримання прибудинкових майданчиків.

В засіданні взяли участь начальник УСЗН КМР Розанова О.М., спеціаліст 1 категорії з охорони праці сектору праці УСЗН КМР Савченко Ю.Г., заступник начальника – страховий експерт відділення виконавчої дирекції ФССНВ м.Конотоп Іванов В.П., начальник відділу надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради Мусієнко С.В., начальника Державної пожежно-рятувальної частини 12 управління Міністерства надзвичайних ситуацій у Сумській обл. Запорожченко А.В., директор КРЕП «Центральне» Максименко О.М., інженер з охорони праці ЖЕД «Південна» Мозгова Н.М., директор ЖЕД «Сім вітрів» Гопка А.М., головний інженер КП «Теплогарант» Озол М.М., начальник відділу комунального майна міської ради Білоус І.Г., завідувач сектору торгівлі і побутового обслуговування населення управління економіки КМР Журавель Н.М. та спеціаліст сектору юридичної роботи міської ради Самусь А.І.

За інформацією представників житлово-експлуатаційних дільниць прибудинкові майданчики, які розташовані на території міста, обстеженні  з питань безпечної експлуатації. Проблемним є те, що основна маса обладнання відпрацювала граничний термін експлуатації, тому потребує постійного спостереження і ремонту, а деяке обладнання навіть демонтажу. Пісочниці розташовані на майданчиках міста усіх ЖЕД на сьогоднішній день відремонтовано, частково пофарбовано і засипано піском. В зв’язку з погодними умовами інше обладнання дитячих прибудинкових майданчиків також тільки частково пофарбовано і відремонтовано. Але зі слів керівників ЖЕД все обладнання, розташоване на території прибудинкових майданчиків найближчим часом буде приведено у відповідність вимогам безпеки.

Атракціони «Сонечко», «Юнга» та «Карнавал» вже давно відпрацювали свій термін експлуатації і сьогодні несуть загрозу мешканцям міста. Постійно підлітки і дітки з батьками, які не розуміють рівень небезпеки даного обладнання, не тільки перебувають на території аварійних атракціонів, але і роблять спроби відтворити їх рух вручну.

Членами ради прийнято рішення щодо демонтажу аварійних атракціонів розташованих в центральному парку протягом червня 2016 року.

005Шановні батьки бережіть здоров’я своїх дітей, а ми будемо працювати над тим, щоб відпочинок ваших дітей і вас був безпечним.