Органи державної виконавчої влади та місцевого самоврядування постійно здійснюють підтримку сімей з дітьми, малозабезпечених сімей, осіб, які не мають права на пенсію та інвалідів.

         За І півріччя 2010 року міським управлінням праці та соціального захисту населення 2878 сім’ям (одиноким громадянам) призначена житлова субсидія, державна соціальна допомога малозабезпеченим сім’ям, державна допомога сім’ям з дітьми. З них 56% заявників обстежено державними соціальними інспекторами (1612 сімей та  одиноких громадян) з приводу підтвердження права на призначення допомоги.

         Крім того, за півроку, що минув, здійснено 3206 перевірок  достовірності інформації про доходи  громадян  для призначення різних видів допомог, за результатами яких виявлено 82 випадки (2,6%) надання заявниками недостовірної інформації про доходи, що дало змогу повернути до державного та місцевого бюджетів надміру нараховані кошти на загальну суму 2763,66 грн.

         Міська рада надає невідкладну матеріальну допомогу пенсіонерам, малозабезпеченим громадянам та особам, які потрапили в складні життєві обставини, пов’язані з загрозою їх життю та здоров’ю та в зв’язку з їх скрутним матеріальним становищем.

         За 6 місяців поточного року в результаті звернень жителів міста до міського управління праці та соціального захисту населення з приводу надання їм матеріальної допомоги державними соціальними інспекторами обстежено матеріально-побутові умови ще 403 громадян. Результатом проведеної роботи стало виділення з місцевого бюджету та виплата заявникам коштів на загальну суму 26790 грн.

         Заявники найбільш незахищених категорій громадян, а саме – інваліди та малозабезпечені непрацюючі особи, мають змогу раз на рік отримувати з державного бюджету через міське управління праці та соціального захисту населення матеріальну допомогу на лікування та інші потреби. В І півріччі 2010 року  таким правом  скористалася 51 особа.