100_1476Відділ ведення Державного реєстру виборців  свою роботу спрямовує на удосконалення Державного реєстру виборців, до якого заносяться відомості про громадян України, які мають право голосу відповідно до статті 70 Конституції України і проживають або перебувають на території міста. Станом на 01.06.2016 року в місті обліковується 65292 виборців.

За травень поточного  року видано 34 накази керівника відділу щодо внесення записів про виборців до бази реєстру та внесення змін до персональних даних. Загалом проведено роботу щодо 1007 виборців. Підготовлено 11 запитів до суб’єктів подання відомостей стосовно уточнення даних  по 115 виборцях.

На виконання постанови  Центральної виборчої комісії від 17.02.2016  №55 «Про Порядок одноразової передачі відомостей Державного реєстру виборців для створення реєстру територіальної громади» та відповідного звернення сектору реєстрації Конотопської міської ради відділом ведення Державного реєстру виборців підготовлено та передано відомості Державного реєстру виборців про громадян України, які зареєстровані в межах Конотопської міської ради, для створення реєстру територіальної громади сектору реєстрації Конотопської міської ради.

Також, у травні, 20 осіб перевірили свої особисті дані у Державному реєстрі виборців.

Шановні виборці! Кожен виборець міста може  перевірити свої персоніфіковані дані у відділі ведення Державного реєстру виборців Конотопської міської ради та звернутися з мотивованою заявою щодо неправомірного включення або невключення до Реєстру, виправлення недостовірних відомостей щодо себе чи інших осіб з понеділка по п’ятницю за адресою: м.Конотоп, проспект Миру 8, кабінет 305 (ІІІ поверх адмінбудівлі міської ради), телефони для довідок 6 55 96, 6 55 09. Ми будемо раді інформації, що дозволить покращити дані, які містяться в Державному реєстрі виборців.