1Минулого тижня активісти ГО «Молодіжний актив Конотопщини», ГО «Конотопський студентський парламент», студенти ПТКІСумДУ, представники Конотопської районної державної адміністрації, працівники МЦФЗН «Спорт для всіх», відділу міської ради у справах молоді та спорту, молодь міста виїхали в с. Хижки, де привели до ладу територію, на якій розташовуватиметься наметовий табір «Патріот».

Впродовж усього дня активісти загрібали, косили траву, копали, спилювали гілки дерев, розчищали територію, де встановлюватимуться намети, випилювали кущі.

Місце для розташування табору вибрано надзвичайно вдало. Територія велика, тут є і трохи поля для проведення табірних масових заходів, є й  чудовий сад, і багато дерев, що забезпечать затінок для встановлення наметів та відпочинку вдень. До пляжу можна дійти за 5 хвилин повільною ходою. Краєвиди просто вражають своєю красою та недоторканістю. Пробувши тут 14 днів, дітлахи точно будуть задоволені.

«Провівши тут цілий день, попри те, що ми неабияк попрацювали, я отримав багато задоволення, тут дуже гарна природа, просто поряд пролітають лелеки, мальовничі схили р. Сейм вражають, однак потрібно буде прикласти ще чимало зусиль, щоб відпочинок дітей тут був комфортним», – відмітив Максим Висоцький, учасник толоки.

«Попереду ще дуже багато роботи, коли ми загорілися ідеєю створення в місті наметового табору ми навіть не очікували, скільки перепон, проблемних питань та організаційних моментів на нас чекає. Проте шляху назад немає, ми почали велику справу, і я впевнена, гідно підготуємо та проведемо 2 зміни наметового табору «Патріот». Однак, якщо є бажаючі допомогти в організації його роботи, то ми завжди раді будь якій допомозі, адже це спільна справа – організація змістовного оздоровлення дітей нашого міста», – зазначає Ольга Качура, начальник відділу у справах молоді та спорту.

 234