Туристичний похід для дітей з обмеженими фізичними можливостями став вже традиційним для малечі нашого міста. Цьогоріч вже шостий раз поспіль він відбувся на місці 111відпочинку містян «Кандибина».

Його учасниками стали діти,  якими опікуються  у благодійних фондах «Відень» та «Серця любові».  В заході взяло участь понад 50 дітей. Під час походу дітлахи дізнались, як правильно поводити себе на природі та що потрібно знати, щоб відпочинок приніс лише приємні враження та задоволення. Кожен з учасників походу мав  можливість власноруч, за допомогою спеціалістів, встановити намет, розпалити вогнище, зібрати байдарку та покататися на ній. Кожного учасника походу навчили орієнтуватися на місцевості, правильно розташовувати намет, розкладати спальний мішок. Тепер всі дітлахи точно знають, які рослини не можна чіпати, а які, навпаки, можуть стати у пригоді.

Організаторами заходу стали відділ міської ради у справах молоді та спорту, МЦФЗН «Спорт для всіх», активісти ГО «Молодіжний актив Конотопщини» та ГО «Конотопський студентський парламент».

Родзинкою заходу став справжній туристичний обід, організований для малечі вже традиційними партнерами даного заходу: міжнародним благодійним фондом «Крила надії» та адміністрацією фірми  ТВФ “Зурбаган”, які вже протягом багатьох років підтримують цей захід та багато інших починань молоді нашого міста.

222«Діти з таким захопленням застрибували в байдарку, що важко було одягнути на них рятувальний жилет і встигнути розповісти, як поводити себе в човні. А коли почали розгортати намети, то до нас одразу ж підбігла така кількість дітлахів, що на мить здалося, що наметів не вистачить на всіх бажаючих. Проте, ми розподілили дітей в рівній кількості на кожен намет, закріпили за ним дорослого й почали розставляти», – зазначає Євгенія Томко, студентка ПТКІСумДУ, учасниця заходу.

«Погода до останнього тримала інтригу, ми довго не наважувалися ні скасовувати, ні переносити захід, однак, все ж таки нам пощастило. За день до туристичного походу дощі припинилися, все підсохло й ми зі спокійним серцем таки здійснили все заплановане. Коли дивишся в задоволені дитячі очі малечі, чуєш від них «Я хочу ще» або «Дякую», то це найбільша похвала за ту роботу, яку ти робиш, більшого не треба. Тож подібні заходи ми проводитимемо і надалі», – зазначила Ольга Качура, начальник відділу у справах молоді та спорту.333