K0Y_lwbeJHIЦими вихідними у місті відбулась акція «Мотоцикліст на дорозі», що проходила з метою популяризації мотоспорту та пропаганди безпеки руху на дорогах. У рамках акції активісти ГО «Конотопська молодіжна мотоспілка» провели одразу кілька корисних та цікавих заходів.

Розпочалося все з промо-акції, в рамках якої мотолюбителі роздавали проїжджаючим автомобілістам брошури, де зазначали основні правила поводження на дорозі водія авто, щоб не зашкодити руху мотоциклістів та закликали до взаємоповаги та взаємопорозуміння між водіями на дорозі, незважаючи на те, на якому транспорті вони здійснюють свій рух.

Після того всі учасники заходу проїхали центральними вулицями міста колоною мотоциклів, чим показали, що мотолюбителів в нашому місті немало, й всі вони заслуговують на повагу до них на дорозі.

Завершенням заходу стала конкурсна програма для всіх бажаючих мотоциклістів, що проходила вже на природі за містом.

За допомогу в проведенні заходу мотолюбителі висловлюють вдячність міжнародному благодійному фонду «Крила надії», відділу міської ради у справах молоді та спорту, відділу культури і туризму Конотопської міської ради та МЦКІД «Кінотеатр «Мир».