У рамках святкування Дня захисту дітей студенти та молодь міста провели для малечі акцію, що мала назву «Патріотичний боді-арт», у ході якої впродовж кількох годин 1111молоді люди ходили містом з фарбами для малювання на обличчі та тілі та розфарбовували всіх бажаючих.

Знаковим стало те, що більшість дітлахів просили намалювати їм прапор України чи герб, що свідчить про високий рівень патріотизму у нашої малечі. Звичайно ж не обійшлося і без більш дитячих малюнків – рясніли на обличчях та тілах різнокольорові серця, метелики, квіточки, стрічечки, зайчики та все, що тільки може забажати дитяча фантазія.

Як зазвичай, дана акція затягнулася, адже від бажаючих бути розмальованими не було відбою, тож студенти добре потренувалися в виконанні малюнків на тілі.  А в самий  розпал акції, коли дітей стало вдвічі більше ніж тих, хто малював, дехто з малечі та дорослих, які проходили повз, брали в руки фарби та ставали допомагати молоді.

«Наче проста акція, вийшли помалювали та й порозходилися, але ні – ми отримали величезне задоволення від спілкування з дітьми, від того, як весело та радісно вони реагували на кожен малюнок, ми й самі отримали змогу трохи відчути себе дітьми», – зазначає Євген Марченко, один з учасників акції.

2222«Подібну акцію ми проводимо вже не вперше, але цього разу нас дійсно здивувало, що кожен другий  учасник просив намалювати саме прапор України. Приємним моментом була і допомога незнайомих людей. Все це разом, як на мене, свідчить про те, що свідомість наших городян змінюється, і наше місто стає все більш патріотично налаштованим та єдиним»,- підкреслила Ольга Качура, начальник відділу у справах молоді та спорту.3333