06.06.2016 відбулась робоча нарада при міському голові на якій було заслухано та розглянуто наступні питання: 1.-Про оперативну ситуацію в місті за тиждень, що минувns2 доповідав Зінкевич С.М. т.в.о. заступника начальника Конотопського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Сумській області.2.-Про роботу комунальної галузі міста за минулий тиждень;-Про стан погашення заборгованості за спожиті житлово-комунальні послуги мешканцями міста доповідав начальник управління ЖКГ Конотопської міської ради Павлюченко Г.П..3.Про роботу КП «Муніципалітет» за тиждень, що минув доповідала головний бухгалтер підприємства Петруша Н.О. 4. Про вирішення соціально-побутових проблем сімей військовослужбовців, які перебувають в зоні АТО та переселенців, які прибувають з зони АТО на територію м.Конотоп доповідала начальник управління соціального захисту населення Конотопської міської ради Розанова О.М. та інші.

В ході робочої наради міським головою були надані протокольні доручення найбільше з яких відноситься до питань житло-комунального господарства міста це питання освітлення міста в нічний час доби, накриття кришками люків оглядових колодязів систем водопостачання та водовідведення міста, ямковий та поточний ремонт дорожнього покриття вулиць міста та інші.

Крім цього, Артемом Юрійовичем були надані доручення директору КП «Банно-пральний комбінат» та КП «Теплогарант» з питань заміни застарілих котлів в котельнях підприємств, заміни теплових мереж.