DSC07822Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край. Тож міський центр фізичного здоров׳я населення «Спорт для всіх» Конотопської міської ради спільно з відділом міської ради у справах молоді та спорту провели спортивні заходи присвячені до Міжнародного дня захисту дітей.

01 червня 2016 року на спортивному майданчику Політехнічного технікуму відбулись змагання з міні-футболу, перше місце здобула команда «Житловий масив», ІІ місце – «Лісового», ІІІ місце – «Вокзал».

02 червня 2016 року в центрі спортивного дозвілля по вул. Лісового, 48 пройшли змагання з настільного тенісу, переможцем змагань став Павлюченко Євген, ІІ місце – Малюта Микола, ІІІ місце – Кузьменко Богдан.

04 червня 2016 року в центрі спортивного дозвілля по вул. Рябошапка, 9  пройшли змагання з шахів, перемогу здобув Батечко Богдан, ІІ місце – Тітенко Денис, ІІІ місце – Федчун Дмитро.

Ці спортивні заходи до Міжнародного дня захисту дітей були покликані не тільки для веселого святкування дітвори, але й нагадування суспільству про турботу дітей, щоб зігрівати їх теплом і любов׳ю, увагою і ласкою кожне дитяче серце.