З 01.05.2016 відбулися зміни в законодавстві щодо призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, subsidiyiпридбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива.

Відтепер при призначенні субсидії пільги особам, які на них мають право, не нараховуються. Тобто пільговик може отримувати або пільги, або субсидію.

Інформацію про пільговиків, яким призначена субсидія, управління соціального захисту населення щомісячно подає підприємствам-надавачам послуг для припинення пільг.

Якщо ж пільговик хоче користуватися пільгами, то йому необхідно до кімнати №1 управління соціального захисту населення надати заяву на припинення дії субсидії.

В такому випадку з місяця звернення пільговику буде припинено дію субсидії, а підприємства-надавачі послуг будуть проводити нарахування пільг.

В разі, якщо пільговик на опалювальний період вирішив користуватися  субсидією, то йому обов’язково в жовтні поточного року необхідно до кімнати №1 управління соціального захисту населення надати заяву та декларацію про доходи сім’ї.

З питань надання роз’яснень просимо звертатися до кімнат №№1,2,6,11 управління соціального захисту населення Конотопської міської ради (м.Конотоп, пр.Миру, 6, телефони 2-33-02 та 2-63-53).