i7 червня у приміщенні Конотопської міської ради відбувся черговий прямий діалог влади з жителями міста під час «гарячої» телефонної лінії. На запитання мешканців міста відповідав керуючий справами виконкому Яроцький Венедикт Ідрисович.

Впродовж години надійшло 8 звернень від мешканців міста Конотоп, в яких порушувалися питання стосовно ремонту каналізаційно-очисної системи; необхідності встановлення лежачого поліцейського для обмеження швидкості руху автотранспорту біля будинку; відсутності світла по одній із вулиць міста; можливості забезпечення твердим паливом інваліда по зору; брудної питної води, що тече з кранів; прибирання сміття біля одного з будинків; надання роз’яснень щодо пільгового проїзду. Також піднімалося питання проблеми безпритульних собак.

На кожне звернення Венедиктом Ідрисовичем було надано роз’яснення та доручення відповідальним фахівцям щодо вирішення вищезазначених питань.

Нагадуємо, що всі громадяни мають можливість поспілкуватись із представниками місцевої влади в телефонному режимі, довірити свої проблеми, задати питання та висловити пропозиції за допомогою «гарячої» телефонної лінії, що відбувається кожного вівторка з 9 до 10 години. Телефон для зв’язку: 15-06.