doroga3Важко не помітити, що наше рідне місто, немов пробудившись після довгого багаторічного сну, починає відроджуватись і розквітати на очах.

Позитивно вирішуються найактуальніші та найболючіші питання, які турбують громаду міста вже не один рік. Зокрема, це ремонт доріг. Цьогоріч за ініціативи міської влади здійснюється не лише плановий ямковий ремонт, а й капітальний, якого роками чекали мешканці міста. За обсягом  виконаних робіт комунальники вже перевищили всі минулорічні показники. На даний час ведуться роботи з капітального ремонту ділянки дороги по вул.Ніжинській.

Питання якісного дорожнього покриття – пріоритетне для міської влади. Для продовження робіт активно розробляється проектно-кошторисна документація більш ніж по 10 вулицям.

Варто зазначити, що зараз також ведуться сезонні роботи з грейдування доріг, які розпочато з мікрорайону КВРЗ. Але роботи будуть продовжуватися в усіх мікрорайонах міста за потреби.

За особистої ініціативи та посиленого контролю міського голови Артема Семеніхіна та заступника міського голови Тетяни Іноземцевої у місті активно ведуться роботи з забезпечення вуличного освітлення. Зокрема, нещодавно було встановлено 45 сучасних  світлодіодних енергозберігаючих світильників (30В) по вулиці Будівельників. Завдяки роботі управління житлово-комунального господарства та правильному визначенні і розподілі пріоритетних завдань керівництвом, освітлення з’явилося навіть у найвіддаленіших районах, де раніше воно було зовсім відсутнє. Завдяки принциповому напрямку модернізації системи освітлення, обраного міським головою, та сучасному економному обладнанню витрати бюджетних коштів за використану електроенергію  не  збільшаться, а навпаки – зекономляться.

Все буде Україна!

doroga1doroga2doroga4doroga5

doroga6doroga7doroga8