mmm7 червня до оздоровчого табору «Мрія» на відпочинок відправилися 114 маленьких конотопців, з яких 81 дитина пільгової категорії. Путівки їм були надані безкоштовно, за що висловлюємо вдячність депутатському складу Конотопської міської ради та міському голові Артему Юрійовичу Семеніхіну особисто.

На малечу чекає цікава табірна програма, походи до лісу, купання на річці, спортивні та туристичні змагання. Сумувати часу не буде ні в кого, адже педагогічний колектив підібрався дуже креативний, отже дітям буде дуже цікаво. До того ж, кращого відпочинку, ніж серед лісу, поряд з річкою в мальовничих місцях Конотопщини годі й придумати.

«Погода випробовує нас на міцність, однак можемо запевнити всіх батьків, що вожаті та вихователі пильно слідкуватимуть за тим, щоб діти були тепло вдягнуті, також всім будуть видані додаткові ковдри. Та за цілою низкою заходів мерзнути і сумувати у дітей не буде ні хвилини. Тож бажаємо всім їм гарного та вдалого відпочинку, а працівникам наснаги», – зазначила начальник відділу у справах молоді та спорту Ольга Качура.