Днями у відділі міської ради у справах молоді та спорту відбулась навчальна зустріч з керівниками та бухгалтерами громадських організацій, що стали переможцями kpміського конкурсу проектів, яким була надана фінансова підтримка на їх реалізацію у 2016 році.

У ході зустрічі працівники відділу та бухгалтери центру МЦФЗН «Спорт для всіх»  пояснили громадським активістам особливості звітності за витрачені у рамках реалізації проектів кошти, роз’яснили детальну процедуру оформлення всіх відповідних документів для того, щоб мати можливість користуватися бюджетними коштами, та як правильно їх використовувати. Детально пройшлися й  пакетом документів, з якого складатиметься звіт про реалізацію проекту, зупинилися на правилах написання щомісячних планів. Під час розмови були надані відповіді на всі запитання активістів.

«Подібний конкурс проектів було вперше організовано у нашому місті, на всіх нас попереду чекає велика та складна робота над тим, щоб громадські організації мали можливість реалізувати свої проекти. Адже все це ми робимо вперше, як працівники виконавчого комітету. Ніколи раніше ми не мали такого досвіду. Громадські формування нашого міста вперше отримали можливість роботи з бюджетними коштами. Однак, ми впевнені, що всі разом зможемо вирішити всі питання та вдало реалізувати проекти. Активізувавши цим громадськість нашого міста, ми очікуємо, що на розгляд конкурсної комісії на 2017 рік проектів буде подано набагато більше», – зазначила начальник відділу у справах молоді та спорту Ольга Качура.

kp1