000022_492053_bigbeltaСьогодні зусилля служби Конотопської міської ради у справах дітей захистити права неповнолітніх, які залишились без піклування батьків, нарешті увінчались успіхом, адже для того щоб зібрати необхідний пакет документів для подачі до Броварського міськрайонного суду про визнання безвісно відсутньою громадянки К. необхідно було подолати безліч бюрократичних перешкод.

Матір дітей вже багато років не займається вихованням своїх доньки та сина 2003 та 2004 року народження, якими наразі опікується бабуся. Громадянка К. віддала перевагу влаштуванню свого особистого життя, доля дітей її не цікавить та крім того, вона вже більше 3 років взагалі невідомо де перебуває.

Для вирішення питання передачі дітей під опіку бабусі, служба у справах дітей протягом 2 місяців збирала документи для подачі їх до суду, з метою оголошення матері дітей безвісно відсутньою.

Наразі, в результаті співпраці з Конотопським МВ УДМС України в Сумській області, Конотопським міським ВДРАЦС Головного територіального управління юстиції у Сумській області, Броварським міськрайонним судом, Броварським відділом державної міграційної служби управління ДМС України в Київській області, Требухівською сільською радою Броварського району, всі папери зібрано та передано до суду.

Після вступу рішення суду в законну силу дітям буде надано статус позбавлених батьківського піклування та передано під опіку бабусі.