Працівники служби міської ради у справах дітей, разом з представником міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  завітали до прийомної родини,224808_depositphotos_25272117_s800  батьки якої нещодавно взяли на  виховання з інтернатного закладу хлопчика-підлітка, позбавленого батьківського піклування.

Не всім щастить народитися в сім’ї, де батьки піклуються та переймаються долею своїх дітей. Та цьому хлопцю, попри все, пощастило, бо він потрапив на виховання в родину, де батьки не ділять дітей на своїх і чужих.

Юнак із задоволенням показував свою кімнату,  речі, з гордістю розповідав про творчі досягнення (юнак гарно співає), а затишна сімейна атмосфера робить його щасливим.  Можна з упевненістю сказати, що хлопець  адаптувався у незвичному для нього середовищі, з перших днів для нього стала рідною нова сім’я, він «знайшов» меншого брата, про якого піклується. А про «інтернатне» минуле він воліє не згадувати, а забути його, як примару  і з впевненістю дивитися в майбутнє без побоювань і страхів та відчуттям надійного тилу в особі прийомних батьків.