Постановою Верховної Ради України від 1 липня 2010 року №2412-VI чергові вибори депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів призначено на неділю 31 жовтня 2010 року. Строки виборчого процесу чергових виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів, призначених зазначеною Постановою, збігаються зі строками проведення уточнення персональних даних Державного реєстру виборців. Враховуючи це, Центральна Виборча Комісія постановою від 21 липня 2010 року №311 відмінила уточнення персональних даних Державного реєстру виборців органами ведення Державного реєстру виборців у 2010 році. Це означає, що на адресу кожного виборця в серпні-вересні цього року, на відміну від 2009 року, не буде надходити іменне ПОВІДОМЛЕННЯ з роздруківкою персональних даних, які занесені до Державного реєстру виборців.

         Відділ ведення Державного реєстру виборців звертається до всіх жителів міста, яким на день виборів виповниться 18 років і більше та які мають право голосу, перевірити свої персональні дані, внесені до Державного реєстру виборців, шляхом звернення до зазначеного відділу. Особливо це стосується тих виборців, які не брали участь у голосуванні на виборах Президента України в 2010 році, та тих, хто виявив факт не включення до списку або помилки в ідентифікаційних даних і виборчій адресі.

         При собі необхідно мати документ, що підтверджує ідентифікаційні дані та виборчу адресу (паспорт). Відділ знаходиться за адресою: м.Конотоп, пр.Миру 8, кабінет №305, тел.6-55-96, 6-55-09.