З ініціативи міського голови Артема Семеніхіна у міському бюджеті на 2016 рік були передбачені кошти на придбання 20-ти вуличних комплексів спортивних елементів, дляDSC06272 розташування їх  у мікрорайонах міста

Наразі тривають роботи з їх встановлення. Зокрема, у мікрорайоні «КВРЗ», а саме по вул. Б.Хмельницького, 24; вул. І.Франка – паркова зона та вул. Професійна, кільцева зупинка маршрутки №8, було встановлено вуличні спортивні елементи. Роботи будуть продовжуватись за розробленою план-схемою.

Тренування під відкри­тим небом, на свіжому повітрі роблять значний вклад у виховання у молоді любові до спорту, популяризації здорового способу життя. Адже це в першу чергу спілкування з однолітками, однодумцями, а гуртом займатися спортом завжди веселіше.

Ще зовсім недавно діяв сте­реотип «забрати дітей з вули­ці», подалі від спиртних напоїв і поганих компаній. Нині спо­стерігається зворотний рух – поверну­ти дітей на вулицю – до перекладини і тренажерів.

«Популяризація спорту, залучення якомога більшої кількості мешканців нашого міста до занять фізичною культурою та спортом – це першочергові завдання, які ставить перед собою місцева влада»,- неодноразово акцентував  Артем Семеніхін.

DSC06377DSC06396