20160609_093157

Влітку чудово відпочивати! Подорожі з рідними, веселі ігри з друзями в таборах відпочинку, цікаві пригоди під час прогулянки або риболовлі. Літній відпочинок завжди йде на користь, якщо не трапляється надзвичайних пригод. Як не прикро, але саме під час літнього сезону у нещасних випадках гине велика кількість дітей і дорослих. Щоб відпочинок не приніс негативних емоцій, ми маємо подбати про безпеку заздалегідь.

Фахівцями Конотопського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, згідно розпорядження міського голови Семеніхіна А.Ю. «Про оздоровлення дітей та підлітків влітку 2016 року», проводиться   виховна робота щодо попередження небажаних проблем під час літнього відпочинку.

Проведено інформаційно-просвітницькі та профілактичні групові  заходи: години спілкування,  відео лекторії  та ігротеки в пришкільних таборах ЗОШ№13, ЗОШ№14, ЗОШ№5, СШ№2, СШ№12 на такі теми: «Правила безпечної поведінки під час літніх канікул», «Коли я  сам вдома», «Безпека на воді», «Правила поводження на майданчиках та парках відпочинку», «Правила дорожнього руху», «Мої взаємини з однолітками» тощо.

Розповсюджено інформаційні буклети: «Права та обов’язки дітей та підлітків», «Це варто знати!», «Не піддавайся шкідливим звичкам», «Під час пожежі дій правильно!».

На даний момент заходами вже охоплено понад  200 дітей та підлітків.

Додаток: фото.