У липні 2010 року спеціалістами з питань захисту прав споживачів спільно з контролюючими службами міста здійснено 15 перевірок, а саме:

– 6 магазинів з продажу продовольчих товарів та 1 підприємство ресторанного господарства – порушення виявлені в усіх випадках. З реалізації вилучено товарів із минулим терміном реалізації та товарів без належних супровідних документів про якість та безпечність на суму 676,06 грн. За виявлені порушення контролюючими службами міста на винних осіб накладено та стягнуто 1384,5 грн. штрафних санкцій;

– 4 ринки з продажу продовольчих та непродовольчих товарів. За результатами перевірок вилучено з реалізації неякісних товарів на суму 901,29 грн. За порушення Правил торгівлі на ринках міста спеціалістами з питань захисту прав споживачів складено 8 протоколів про адміністративне правопорушення за ознаками ст.159 КУпАП в т.ч. 2 на контролерів ринку. Контролюючими службами притягнуто до відповідальності 9 осіб, на яких  накладено та стягнуто 1418,54 грн. штрафних санкцій;

– 5 перевірок харчоблоків заміських оздоровчих таборів, у ході яких проводилося: контрольне переважування готових страв (порушень не виявлено), контрольне закладання сировини  та приготування страв обіду згідно технологічних карт, відбір проб для  лабораторного дослідження страв на повноту вкладання сировини (порушення виявлені в 2-х випадках: табір «Супутник» – макарони відварні; табір «Зорька» – узвар із сухофруктів).

         Керівникам були надані приписи про усунення недоліків, при повторному дослідженні вказаної продукції порушень не виявлено.