Відбулася 4 сесія Конотопської міської ради 6 скликання PDF Печать

IMG_3231Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» під головуванням міського голови Дзеда В.І. 26 січня проведено 4 сесію Конотопської міської ради 6 скликання.

В її роботі взяли участь 37 депутатів міської ради, керуючий справами виконкому, заступники міського голови, працівники правоохоронних та контролюючих органів, керівники структурних підрозділів міської ради, представники ЗМІ.

До порядку денного засідання було включено для розгляду 22 питання.

Депутати розглянули і затвердили рішення «Про встановлення місцевих податків і зборів”, «Про внесення змін до міського бюджету на 2011 рік», «Про розміщення тимчасово вільних коштів міського бюджету на депозитах», «Про виплату пільг готівкою на придбання твердого палива та скрапленого балонного газу пільговим категоріям населення», 7 рішень з питань земельних відносин, внесли зміни до міської програми «Антигепатит» на 2007-2012 роки, та прийняли ряд інших рішень.

Головну увагу депутатський корпус приділив розгляду рішення «Про встановлення місцевих податків і зборів». Розглянувши та обговоривши на засіданні постійної комісії міської ради з питань економіки, планування бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку міста проект даного рішення, який є регуляторним актом, сформований на підставі Бюджетного та Податкового кодексів України, Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, сесія затвердила на території міста наступні місцеві податки і збори: єдиний податок; податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки; збір за провадження деяких видів підприємницької діяльності; туристичний збір. Контроль за виконанням цього рішення покладено на Конотопську міжрайонну державну податкову інспекцію та на профільну постійну комісію міської ради.

З двох питань порядку денного депутати не дійшли спільної думки, тому їх розгляд було перенесено.