Перебуваючи в декретній відпустці, 27-річна жителька м. Конотоп вирішила організувати свій власний маленький бізнес. Створивши Інтернет – магазин, жінкаpolitsiya думала закупити партію дитячих підгузків, за які псевдопродавцям перерахувала майже півтори тисячі гривень, а товару так і не отримала. Тож, перша спроба додаткового заробітку привела лише до розчарувань та втрати власних заощаджень.

 Із заявою про шахрайство до Конотопського відділу поліції звернулась 27-річна жителька міста. Молода жінка розповіла, що, намагаючись підзаробити в декретній відпустці, втратила власні гроші. Потерпіла говорить, що все почалось з ідеї створення власного невеличкого Інтернет-магазину з продажу дитячий підгузків. Знайшла оптових продавців, які пропонували викупити партію відповідного товару за вигідною ціною, а коли залишилось перерахувати гроші та отримати давно омріяну посилку, майже півтори тисячі гривень авансу жінка перерахувала, а от підгузків так і не дочекалась. Ошуканій конотопчанці нічого не залишалось, як звернутись за допомогою до поліції.

 Сьогодні правоохоронці роблять все можливе аби розшукати зловмисників та повернути потерпілій гроші. Слідчі поліції відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст.190 Кримінального кодексу України (шахрайство). Перевірка по даному факту триває.

 Та щоб не стати черговою жертвою аферистів, правоохоронці радять бути максимально уважними та обережними під час здійснення купівлі – продажу товарів за допомогою Всесвітньої мережі. «Якщо ціна товару значно менша за реальну, будьте на сторожі, не виключайте можливості, що то може бути звичайнісінька «шахрайська» пастка, – коментує цей випадок начальник Конотопського відділу поліції Олексій Нештенко. – Користуйтесь добре перевіреними Інтернет-магазинами та Інтернет-аукціонами, а також розраховуйтесь за товар лише після його отримання. Цим ви убезпечите себе від втрати власних заощаджень».