qvsAutmslWQСьогодні наше місто, як і вся Україна, відзначає День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні. Ми вшановуємо тих, хто в червні 1941 року піднявся на героїчний бій з фашистами, вклоняємося безсмертному подвигу, звитязі і мужності рядових бійців і командирів, воїнів УПА, партизанів і підпільників. Теперішнє покоління в неоплатному боргу перед героями минулої війни, загиблими у роки Другої Світової. Ми згадуємо тих, хто не повернувся з війни, хто прийняв на себе цей страшний удар, про мільйонів тих, чиї життя були покалічені та зруйновані.

Сьогодні в Україні День скорботи та пам’яті про жертв війни набирає все більше глобального значення, тому що жертви війни – це не відлуння  минулого, а криваве сьогодення. У цей день ми не можемо не вклонитися солдатам української армії, що стримують ворога на Сході, всім нашим молодим хлопцям і дівчатам, які гинуть, захищаючи Україну, а , отже, кожного з нас.

Запрошуємо всіх жителів міста долучитися до вшанування пам’яті синів і дочок українського народу, полеглих під час Другої Світової війни, їх подвигу та жертовності.

З повагою, АРТЕМ СЕМЕНІХІН