7979Сьогодні до міської ради завітала юрба малечі, яка, попри свій молодий вік, вже робить корисні справи. Ініціативна група на чолі з юним громадським активістом Сергієм Олехом попросила підтримки у проведенні дискотек на подвір’ї, адже з настанням літніх канікул та відсутністю домашніх завдань у підростаючого покоління гостро стало питання вечірнього дозвілля. Тож вони вирішили на подвір’ї   будинків по  пр. Миру,12 та на вул. Садова,3, що недалеко від магазину «ЦУМ», проводити щовечора дискотеки, однак не мають для цього забезпечення.

Представники місцевої влади радо долучилися допомагати молоді. Міський голова Артем Семеніхін  для проведення дискотек переносну портативну звукову колонку  та дав доручення всім відділам та управлінням міської ради активно долучитися до реалізації задуму молоді.

«Реалізація ініціатив молоді – одне з першочергових завдань влади, тим більше, коли такі юні конотопці вже дбають не лише про себе, а й про громаду, адже завдяки цим ініціативним активістам малеча з ближніх дворів має змогу змістовно проводити свій час», – зазначив міський голова Артем Семеніхін.

Начальником управління житлово-комунального господарства Григорієм Павлюченком  було проведено роботу з керівництвом КП «Теплогарант» для того, щоб підключити апаратуру до електропостачання котельні, що знаходиться в зазначеному дворі. Заступник міського голови Ігор Степанченко, керуючий справами виконкому Венедикт Яроцький та секретар міської ради Олена Багрянцева, депутат міської ради від даного округу, долучилися до малечі фінансової підтримки на придбання призів для найближчих дискотек. Відділом у справах молоді та спорту Конотопської міської ради було підготовано кошторис для придбання всього необхідного для проведення конкурсів та нагородження їх переможців.

«Коли юнаки по 12-15 років з власної ініціативи беруться за організацію заходів, готові брати на себе відповідальність за їх проведення, займатися цим у свій вільний час для того, щоб громаді міста була з того користь, – це свідчить про високий рівень громадянської свідомості молоді нашого міста. І вже справа дорослих – зробити все від нас залежне для того, щоб допомогти їм втілити, нехай поки маленькі задумки в життя», – зазначила начальник відділу у справах молоді та спорту Ольга Качура.

7070