Цієї середи у відділі міської ради у справах молоді та спорту відбулися збори батьків, чиї діти направляються на оздоровлення до обласного наметового табору «Сузір’я» комунальної установи Сумської обласної ради «Сумський обласний центр відпочинку, оздоровлення, туризму та військово-патріотичного виховання». Загалом до табору направляються 20 дітей з нашого міста.

syzirБатькам розповіли про табір та програму, що чекає на їхніх дітей у «Сузір’ї»,  повідомили список необхідних документів для направлення дитини до табору, детально обговорили список речей, потрібних дитині для того, щоб її відпочинок був комфортним.

«Наметові табори нині набирають популярності, адже відпочинок у наметовому таборі – це прекрасна можливість гарно провести час у компанії своїх однолітків, оздоровитись на свіжому повітрі й отримати нові цікаві враження й навички. Особливою популярністю в умовах максимального наближення до природи, максимального з нею контакту користуються: плавання на байдарках, екскурсії історичними місцями, пісні під гітару біля вогнища, що робить відпочинок дітей незабутнім», – зазначила начальник відділу у справах молоді та спорту Ольга Качура.

У відділі Конотопської міської ради у справах молоді та спорту ведеться база даних дітей пільгових категорій, які бажають оздоровитися у 2016 році у позаміських таборах.

За рахунок коштів обласного, міського бюджету до наметового табору «Патріот» можуть направлятися діти, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки (діти пільгових категорій), віком від 12 до 17 років.

Для того, щоб ваша дитина мала змогу відпочити у наметовому таборі, потрібно звернутися до відділу міської ради у справах молоді та спорту, зібравши перелік необхідних документів, до яких входять:

– заява батьків з проханням надати путівку до табору «Патріот»;

– ксерокопія документа, що підтверджує статус дитини-пільговика;

– ксерокопія свідоцтва про народження;

– довідка зі школи про те, що дитина в поточному році не оздоровлювалась за бюджетні кошти.

За детальною інформацією звертатися до відділу Конотопської міської ради у справах молоді та спорту за адресою пр. Миру 8, каб. №411, тел. 6.61.32 або 096-174-93-24 – Ольга.