Вже не вперше в нашому місті проходять вуличні фестивалі з малювання на стінах. Так, у рамках відзначення Дня молоді відбувся                      арт фестиваль «Miracle Colors», у ході проведення якого було розфарбовано бетонну огорожу на в’їзді у наше місто з боку м. Батурин.

У ході заходу планувалось зобразити мальовничі місця нашого міста, що є його символами та намалювати 6 малюнків, а саме: площу Миру з центральним фонтаном, пам’ятник коню, що прикрашає наше місто, вежу Шухова, собор Різдва Пресвятої Богородиці, міський трамвай та вертоліт.

Однак, у ході заходу молодь так захопилась,що окрім запланованого на стіні також з’явився художньо виконаний величезний напис КОНОТОП, який точно вразить око кожного, хто в’їжджатиме до нашого міста.

В ході проведення акції до неї приєднався наймолодший депутат Конотопської районної ради Ярослав Решетняк. Він запропонував свою допомогу, яка була надзвичайно доречною учасникам та з задоволенням провів час з творчою молоддю.

«Малювання – просто неба моє хобі, тож ми з друзями дуже радіємо, коли маємо можливість продемонструвати свій талант, до того ж у таких місцях, де він ще й неабияк прикрасить наше місто.  Цього разу ми навіть запросили на захід вуличних художників з інших міст нашої області, тож з кожним разом арт фестивалі набувають все більшого масштабу та популярності», – зауважив один з ініціаторів та організаторів арт фестивалю Євгеній Смирнов.

«Це вже не перший фестиваль і ми маємо великі плани на це літо та осінь, адже запланувати намалювати ще 3 плити огорожі влітку та 5 восени. І на цьому ми не збираємося зупинятися, адже молодь має бажання демонстравути свої таланти, а в нашому місті багато парканів які в розмальованому вигляді будуть значно яскравішими та стануть окрасою міста», – зазначила начальник відділу у справах молоді та спорту Ольга Качура.

Учасники акції висловлюють подяку КП «Флора» в особі її директора Володимира Романовича Яременка за його небайдужість до молодіжних ініціатив та допомогу у підготовці та проведенні артфестивалю «Miracle Colors».